Moskitiery ramkowe stałe MRS

Moskitiery ramkowe stałe MRS są doskonałym i najtańszym z oferowanych rozwiązań, zabezpieczeniem przed insektami.
System dopasowany jest do większości profili okiennych. Profil ramy wykonany jest z ekstrudowanego kształtownika aluminiowego, pokrytego lakierem proszkowym.

moskitiery-ramkowa-MRS_Bramsteel

Moskitiery zwijane MZN

System moskitiery zwijanej to doskonałe zabezpieczenie okien przed owadami z możliwością zamykania i otwierania.
Produkt dedykowany jest dla tych, którzy nie chcą stosować moskitiery w wersji stałej.

Bramy przemysłowe segmentowe

Moskitiery ramkowe otwierane MRO

System moskitiery ramkowej otwieranej MRO przeznaczony jest głównie do pojedynczych, rozwiernych skrzydeł balkonowych.
Moskitiera montowana jest na zawiasach wyposażonych w samozamykacze. Na całym obwodzie ramy umieszczona jest uszczelka szczotkowa, zapewniająca dodatkową szczelność skrzydła.

Bramy przemysłowe segmentowe

Moskitiery ramkowe przesuwne MRP

System moskitiery ramkowej przesuwnej MRP ma zastosowanie w dużych, przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych.

Skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną. W dolnej części zastosowana jest rolka jezdna z mechanizmem umożliwiającym płynną regulację kąta pochylenia każdego ze skrzydeł. Odpowiednie wzmocnienie zatrzaskowe, umożliwia wykonanie ramy skrzydła o większych gabarytach.

Bramy przemysłowe segmentowe

Moskitiery plisowane MPH

Moskitiery plisowane zostały zaprojektowane z myślą o zachowaniu przestrzeni i estetyki na balkonach, tarasach i w altanach.
Zaletą tego systemu jest zastosowanie specjalnej plisowanej siatki, która podczas zamykania układa się w harmonijkę i chowa w profilu bocznym.
Moskitiera plisowana występuje w wersji MPH DUAL jako wariant dwuskrzydłowy oraz MPH VERTI do montażu na stolarce okiennej i oknach dachowych.
moskitiery-plisowane-HARMONY_Bramsteel